Pytania i odpowiedzi

Prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Z jakim wyprzedzeniem czasowym należy zamawiać uszycie sukni ślubnej?

Najlepiej zrobić to jak najwcześniej (gdy tylko już wiadomo, że ślub się odbędzie). Najlepiej kilka miesięcy przed ślubem. Wtedy na spokojnie można przemyśleć i wybrać fason sukni, zdjąć miarę, a także swobodnie wyznaczyć termin odbioru sukni ślubnej. Jest to szczególnie istotne w miesiącach, w których realizowanych jest dużo zamówień.

Co trzeba zrobić, aby zamówić suknie ślubną?

Należy przyjechać do naszego salonu, poprzymierzać różne suknie ślubne, wybrać lub ustalić fason sukni ślubnej, zdjąć miarę, wpłacić 50 procent zadatku i już... :) Ważne - dobrze jest mieć ze sobą buty. Niekoniecznie ślubne. Ale takie, których obcas będzie identyczny lub zbliżony do butów ślubnych. Istotne to jest przy doborze długości sukni.

Ile razy trzeba do Państwa przyjechać?

Trzy razy: pierwszy raz, aby zamówić suknię i zdjąć miarę, drugi raz do przymiarki i trzeci raz po odbiór gotowej sukni i wpłatę pozostałych 50 procent kwoty.

Jak długo trwa uszycie sukni ślubnej?

Wszystkie terminy ustalane są oczywiście indywidualnie. Standardowo termin odbioru sukni wyznacza się na 1 miesiąc - do 2 tyg. przed datą ślubu.

Czy posiadają Państwo gotowe suknie ślubne?

Tak, posiadamy duży wybór gotowych sukien ślubnych w naszym salonie. Suknie ślubne z naszych kolekcji można oglądać również na naszej stronie internetowej.

Czy szyjecie suknie ślubne na miarę?

Zawsze szyjemy na miarę, ponieważ każda Panna Młoda ma inne wymiary.

Czy można uszyć suknie ślubna według własnego pomysłu (projektu, zdjęcia)?

Oczywiście, że tak.

Ile kosztuje uszycie sukni ślubnej?

Wszystkie suknie ślubne zamówione w naszym salonie mają jedną niską cenę!.

Co wchodzi w skład ceny?

Projekt, materiał, szycie oraz dodatki bolerko i/lub welon. Wszystko to w dobrej, niskiej cenie, która nie obciąża budżetu.

Czy są jakieś ukryte koszty?

Nie, nie ma żadnych ukrytych kosztów!

Z jakich materiałów szyjecie Państwo suknie ślubne?

Posiadamy wszystkie standardowe materiały z których szyje się suknie ślubne: tiule, satyny, atłasy, organtyny, żakardy, koronki, hafty, taftę.

Dlaczego cena sukni ślubnej jest taka niska?

Odwiedzające mnie klientki często o to pytają. A odpowiedź jest bardzo prosta. W naszej cenie mieszczą się rzeczywiste koszty uszycia sukni ślubnej - mój projekt, materiał, szycie i niewielka marża. Zarabiam tyle, żebym mogła utrzymać firmę w której realizuje swoje pasje, związane z projektowaniem i szyciem. Przede wszystkim jednak zaproponowałam taką kwotę, by zbytecznie nie nadwyrężać portfeli moich Klientek. Myślę, że to mój obowiązek.

Czy u Państwa można kupić buty ślubne?

Nie, nie sprzedajemy butów ślubnych.


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00