Pracownia spełniająca marzenia...

Od wielu już lat Artystyczna Pracownie Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby.

Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

W naszym Albumie Pamiątkowym na Facebooku zbieramy zdjęcia, które nam przesłałyście z tego pięknego i jedynego w swoim rodzaju dnia. Doskonale prezentowałyście się w naszych sukniach ślubnych.

Tak szyjemy suknie ślubne

Suknie ślubne z naszych kolekcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów (satyna, tafta, atłas, szantungi, tiul, koronka, żakard, haft, organza) oraz zgodnie z duchem obowiązujących aktualnie światowych trendów mody ślubnej. Nasze suknie ślubne szyte są według gotowych już wzorów - dostępnych w katalogu sukien ślubnych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszej kolekcji sukni ślubnych - wzorów przygotowanych specjalnie na rok 2014

Piękne i Tanie Suknie Ślubne 2014

Kolekcja 2013

 

Podobają Ci się nasz suknie ślubne?

Jeśli tak, to zapraszamy do nas na portal Facebook - koniecznie dołącz do nas! Zapraszamy także na kanał filmowy YouTube, gdzie możesz obejrzeć coraz więcej naszych filmów, oraz do kręgów znajomych w Google+

Sprawdź jak nas oceniają inni i sama oceniaj!

Niezwykle cenimy sobie Wasze opinie o naszej pracy, czyli o uszytych przez nas dla Was sukniach ślubnych. Dzięki temu wiemy, że podobają się wam sukienki z Artystycznej Pracowni Krawieckiej Małgorzaty Obajtek. Zachęcamy do sprawdzenia, co piszą o nas inni a także gorąco zapraszamy do wystawiania ocen na Facebooku. Kliknij "sprawdź" aby zobaczyć dotychczas wystawione opinie. Kliknij "wystaw" aby dodać swoją opinię. Dziękujemy!

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni

icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?

icoheart

Dziękujemy za każdą opinię!Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00