Suknia Ślubna Kaja

Prześliczna woalowa suknia ślubna dla młodej dziewczyny. Ładnie wymodelowany gorset z finezyjnymi drapowaniami ozdobiony jest maleńkimi, błyszczącymi perełkami, które subtelnie podkreślają urok młodości. Zdobna, koronkowa taśma okalająca biodra, łączy gorset z tańczącym, mnóstwem pionowych falban, dołem sukni. Całość zachwyca dziewczęcą lekkością i młodzieńczą świeżością.

Każde zdjęcie sukni ślubnej możesz powiększyć po prostu klikając na nim.Oto jak wygląda śliczna i tania suknia ślubna z kolekcji na rok 2013, która może być twoją kreacją na ten szczególny dzień ślubu.

 * * *

Wybierając suknię ślubną często słyszycie, że uszyta jest ona z satyny, tafty czy atłasu. Niejednokrotnie te nazwy zbyt wiele Wam nie mówią. Zapraszamy do zapoznania się z tkaninami z jakich szyjemy nasze suknie ślubne.

* * *

Zapraszamy do nas na portal Facebook. A także na YouTube, gdzie prezentujemy zarówno "Wspomnień Czar" - czyli naszą przeszłość, dorobek i historię jak i nowe suknie ślubne z kolejnych kolekcji.


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00