Suknia Ślubna Himena

Wykwintna suknia ślubna o wdzięcznej nazwie Himena, wykonana jest z satyny. Drapowania w talii seksownie podkreślają kobiecość. Zdobienia okalające linię bioder podsycają efektowną zmysłowość kreacji. Spod biegnącej asymetrycznie w dół błyszczącej satyny wypływają kaskady tiulu dodatkowo ją ubogacając. Suknia idealna dla Panny Młodej pragnącej ubarwić ten wyjątkowy dzień odrobiną zmysłowości.

Każde zdjęcie sukni ślubnej możesz powiększyć po prostu klikając na nim.Oto jak wygląda śliczna i tania suknia ślubna z kolekcji na rok 2013, która może być twoją kreacją na ten szczególny dzień ślubu.

 * * *

Wybierając suknię ślubną często słyszycie, że uszyta jest ona z satyny, tafty czy atłasu. Niejednokrotnie te nazwy zbyt wiele Wam nie mówią. Zapraszamy do zapoznania się z tkaninami z jakich szyjemy nasze suknie ślubne.

* * *

Zapraszamy do nas na portal Facebook. A także na YouTube, gdzie prezentujemy zarówno "Wspomnień Czar" - czyli naszą przeszłość, dorobek i historię jak i nowe suknie ślubne z kolejnych kolekcji.


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00