Suknia Ślubna Greta

Koronkowa suknia ślubna Greta to niezwykle szykowna kreacja dla młodziutkiej Panny Młodej. Prosta linia sukni podkreślona drapowanym pasem z tafty eksponuje ładną figurę. Falbanki z kreszowanej organzy wdzięcznie tańczą przy każdym kroku nadając ruchom gracji. Całość okryta jest gustowną koronką zdobioną błyszczącymi perełkami. Śliczna sukienka dla eleganckiej młodej kobiety.

Każde zdjęcie sukni ślubnej możesz powiększyć po prostu klikając na nim.Oto jak wygląda śliczna i tania suknia ślubna z kolekcji na rok 2013, która może być twoją kreacją na ten szczególny dzień ślubu.

 * * *

Wybierając suknię ślubną często słyszycie, że uszyta jest ona z satyny, tafty czy atłasu. Niejednokrotnie te nazwy zbyt wiele Wam nie mówią. Zapraszamy do zapoznania się z tkaninami z jakich szyjemy nasze suknie ślubne.

* * *

Zapraszamy do nas na portal Facebook. A także na YouTube, gdzie prezentujemy zarówno "Wspomnień Czar" - czyli naszą przeszłość, dorobek i historię jak i nowe suknie ślubne z kolejnych kolekcji.


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00