Piękna suknia ślubna z kolekcji na rok 2015.Czy wiesz, że... klikając na zdjęcie, powiększasz je, a używając strzałek lewo/prawo (na klawiaturze) możesz przeglądać w wygodny sposób kolejne powiększone zdjęcia, bez potrzeby ruszania kursorem myszki i klikania? Sprawdź!

Milagros - Cud miłości

Hiszpańskie imię Milagros wywodzi się od przydomka Matki Boskiej od cudów - Nuestra Señora de los Milagros. Stąd też imię żeńskie kojarzące się z cudem i często tłumaczone jako Cud Miłości.

Suknia ślubna Milagros to kreacja idealna dla pięknej, młodej dziewczyny. Fason syreny, lub jak kto woli, rybki, fantastycznie podkreśla zgrabną figurę Panny Młodej dodając jej zmysłowego seksapilu. Gorset pokryty połyskującą koronką o wyrazistym wzorze, sięga do połowy uda. Poniżej, niczym syreni ogon, sylwetkę otula miękko układający się tiul. Suknia ślubna Milagros zapewni każdej Pannie Młodej nieziemskie piękno i gorącą niczym Hiszpańskie słońce, miłość. Wszak zrodzona została z cudu. Cudu miłości.

Zobacz wszystkie suknie ślubne z kolekcji na rok 2015

KLIKNIJ TUTAJ

 

 


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!


Zamów suknię ślubną
do końca czerwca 2018

Zapłacisz starą cenę
1300 zł

Od 1 lipca
zmiana ceny na 1400 zł

Czytaj więcej...

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00