Piękna suknia ślubna z kolekcji na rok 2015.Czy wiesz, że... klikając na zdjęcie, powiększasz je, a używając strzałek lewo/prawo (na klawiaturze) możesz przeglądać w wygodny sposób kolejne powiększone zdjęcia, bez potrzeby ruszania kursorem myszki i klikania? Sprawdź!

Maryna - wychodząca z morza

Niczym Wenus narodzona z morskiej piany, nasza swojska Maryna także symbolizuje kobietę piękną i zmysłową acz w nieco ludowym wydaniu. Maryna to imię łacińskie i oznacza ni mniej ni więcej co „morska”. Tradycyjnie jednak, imiona kojarzą nam się zazwyczaj z obyczajowością rodzimą i Maryna przywodzi raczej na myśl zdrową, polską dziołchę z powieści.

Dlatego my prezentujemy Marynę w wydaniu etno. Suknia ślubna o fasonie princessy. Opinający stan gorsecik, ślicznie podkreśli biust Panny Młodej, a barwne wstawki dodadzą jej specyficznego kolorytu. Subtelną ozdobą sukni są delikatne koronki podkreślające młodzieńczą, dziewczęcą urodę. Dopełnieniem tej pięknej ślubnej kreacji jest suto marszczona spódnica uszyta z lekkiego tiulu.

Zobacz wszystkie suknie ślubne z kolekcji na rok 2015

KLIKNIJ TUTAJ

 

 


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00