Piękna suknia ślubna z kolekcji na rok 2015.Czy wiesz, że... klikając na zdjęcie, powiększasz je, a używając strzałek lewo/prawo (na klawiaturze) możesz przeglądać w wygodny sposób kolejne powiększone zdjęcia, bez potrzeby ruszania kursorem myszki i klikania? Sprawdź!

Irys - tęczowa bogini

Jak podają greckie mity, Iris była boginią, zajmującą się łącznością pomiędzy bogami a ludźmi. Rozpinała tęczowy łuk pomiędzy niebem a ziemią i jako boski herold oznajmiała ludziom wolę bogów. Jak każdą boginię, cechowała ją nieziemska uroda i niebiańska subtelność.

I taka właśnie jest nasza suknia Irys. Lekka, subtelna i zwiewna niczym boskie tchnienie. Muślinowy, drapowany gorsecik ozdobiony jest błyszczącymi aplikacjami, które tworzą także ramiączko sukni. Efektowne dopełnienie stanowi marszczona spódnica, sięgająca połowy łydki i oblamowana satynową lamówką. Choć Iris - bogini, nosiła kreacje mieniące się wszystkimi kolorami tęczy a nasza suknia, jak przystało na ślubna kreację, jest barwy białej to nie zmienia to faktu, iż każda Panna Młoda będzie w niej wyglądać jak najpiękniejsza z boskich istot.

Zobacz wszystkie suknie ślubne z kolekcji na rok 2015

KLIKNIJ TUTAJ

 

 


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00