Suknia Ślubna Magnolia

Piękna i subtelna jak kwiat magnolii suknia ślubna jest urokliwą kreacją dla wyjątkowej kobiety. Niezwykle kobiecy kształt o linii syreny wzbogacony trenem wyjątkowo dobrze podkreśla wdzięki Panny Młodej. Ubrana w tę suknię będzie ona czarować każdego niczym syrena zniewalająca swym śpiewem lub magnolia upajająca zapachem.

Każde zdjęcie sukni ślubnej możesz powiększyć po prostu klikając na nim.Oto jak wygląda śliczna i tania suknia ślubna z kolekcji na rok 2013, która może być twoją kreacją na ten szczególny dzień ślubu.

 * * *

Wybierając suknię ślubną często słyszycie, że uszyta jest ona z satyny, tafty czy atłasu. Niejednokrotnie te nazwy zbyt wiele Wam nie mówią. Zapraszamy do zapoznania się z tkaninami z jakich szyjemy nasze suknie ślubne.

* * *

Zapraszamy do nas na portal Facebook. A także na YouTube, gdzie prezentujemy zarówno "Wspomnień Czar" - czyli naszą przeszłość, dorobek i historię jak i nowe suknie ślubne z kolejnych kolekcji.


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2015

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2014

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!