Ślubny horoskop

Ślubny horoskop - znaki zodiaku - pół żartem, pół serio.Wodnik 20 I - 18 II

Ślubny zodiak – pół żartem, pół serio

Wodnik 20 I - 18 I

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że Wodnik chce od Ciebie tylko jednego. Chce abyś była jego widownią i najwierniejszą fanką. Twój zachwyt nad jego geniuszem ma go inspirować do dalszego działania. Jakiego? To wie tylko on.  Przydasz się także do przeprowadzenia go przez  życiowy slalom gdyż Wodnikowi kwestia przystosowania się do życia przysparza sporych problemów.

Czytaj więcej: Wodnik 20 I - 18 IIStrzelec 22 XI - 21 XII

Ślubny zodiak – pół żartem, pół serio

Strzelec 22 XI - 21 XII

Oświadczył Ci się przez megafon, na środku rynku w dzień targowy. Narobił szumu, zamieszania i oczywiście zebrał brawa. Bardziej jednak od Twojej odpowiedzi ciekawiło go jakie zrobił wrażenie na widowni obserwującej to przedstawienie. Czy zebrał brawa i gratulacje.

Czytaj więcej: Strzelec 22 XI - 21 XIISkorpion 23 X - 21 XI

Ślubny zodiak – pół żartem, pół serio

Skorpion 23 X - 21 XI

Muskulatura godna Pudziana, odwaga na miarę superbohatera i siła pozwalająca mu nosić Cię na rękach 24 godziny na dobę. Ninja, Samuraj, Przyczajony Tygrys a najlepiej Krwawy Mściciel – to sugerowane ksywki dla Twojego mężczyzny spod znaku Skorpiona. Nie straszne mu ciemne zaułki, podejrzane zakątki czy dresiarze zachwalający Twoją urodę w niewybredny sposób na przystanku. Bez pardonu i baczenia na konsekwencje załatwi każdego kto tylko wykaże chęć uwłaczania Twojej czci i godności w jego obecności.

Czytaj więcej: Skorpion 23 X - 21 XIWaga 23 IX - 22 X

Ślubny zodiak – pół żartem, pół serio

Waga - 23 IX - 22 X

Zadbany, kulturalny, miły i szalenie uczuciowy mężczyzna to marzenie wielu kobiet. I ten ideał trafił się właśnie Tobie. Jesteś w siódmym niebie bo to Ciebie wybrał spośród rzeszy starających się o jego względy. Tak, starających się, gdyż pan Waga o kobiety nie zabiega. Nie musi, same lgną do niego jak pszczoły do miodu. Taki z niego słodziak.

Czytaj więcej: Waga 23 IX - 22 XPanna 23 VIII - 22 IX

Ślubny zodiak – pół żartem, pół serio

Panna 23 VIII – 22 IX

Jeśli liczysz na łatwe życie przy boku uporządkowanej, pedantycznej Panny to musisz odłożyć swoje marzenia na najciemniejszą półkę, którą Twój facet - Panna zapewne za jakiś czas odkryje i zrobi karczemną awanturę o zalegający na niej kurz. Zakurzonymi marzeniami raczej sobie głowy nie będzie zawracał, bo Panna nigdy nie marzy. Panna planuje, kontroluje, mierzy centymetrem, krytykuje i poprawia.

Czytaj więcej: Panna 23 VIII - 22 IXLew 22 VII - 22 VIII

Ślubny zodiak – pół żartem, pół serio

Lew 21 VII - 22 VIII

Oto nadchodzę, Ja - Lew, Pan i Władca... Mam nadzieję, że wiesz na co się porywasz.

Jeśli to Ciebie wybrał sobie Lew ma towarzyszkę życia, znaczy, że albo jesteś najpiękniejszą kobietą w okolicy, albo najzdolniejszą studentką na Waszej uczelni, albo najlepiej rokującym pracownikiem w firmie, w której pracujecie. Lew nie lubi towaru z niższej półki lecz nie chodzi tu o to, że musisz dorównywać mu intelektem czy urodą. Będziesz jego tajną bronią, na wypadek gdyby sam nie miał się czym pochwalić. W ostateczności Lew będzie się grzał w świetle jupiterów skierowanych w Twoją stronę i opowiadał, że gdyby nie on, nie byłabyś tym kim jesteś. Pyszny i dumny Lew, zawsze będzie kroczył przed Tobą, nawet wówczas gdy na podium wezwą tylko Ciebie, on i tak stanie obok i pierwszy wyciągnie rękę po Twoją nagrodę.

Czytaj więcej: Lew 22 VII - 22 VIIIRak 21 VI - 22 VII

Ślubny zodiak – pół żartem, pół serio

Rak 21 VI - 22 VII

Romantyczne kolacje przy świecach, pełne nostalgicznego klimatu wieczorne rozmowy, kapiące od emocji wyznania. Twój ukochany to wypisz wymaluj, zodiakalny Rak. Taki biedny Raczek, nieboraczek, którego nie sposób nie kochać. Łatwo go zranić i skrzywdzić bo to takie delikatne i wrażliwe chucherko... Wzbudzanie litości to, opanowana przez Raka do perfekcji, metoda, dzięki której może on liczyć na ciepłe i opiekuńcze skrzydełka.

Czytaj więcej: Rak 21 VI - 22 VIIBliźnięta 22 V - 20 VI

Ślubny zodiak - pół żartem, pół serio.

Bliźnięta 22 V - 20 VI

Planujecie ślub po trzech miesiącach znajomości lub Twój ukochany przekonał Cię do wspólnego zamieszkania chwilę po pierwszym spotkaniu? Jak nic jest spod znaku Bliźniąt. Szybko myśli i podejmuje decyzje i równie szybko z nich rezygnuje podejmując inne.

Czytaj więcej: Bliźnięta 22 V - 20 VIKoziorożec 22 XII - 19 I

Ślubny zodiak – pół żartem, pół serio

Koziorożec 22 XII – 19 I

Wybranką Koziorożca może być wyłącznie kobieta piękna, inteligentna i ambitna gdyż Koziorożec nie lubi bubli, niedociągnięć i podróbek. Jeśli taka nie jesteś a jego serce, wbrew krytycznej analizie, zapukało właśnie do Ciebie, przygotuj się na to, że cierpiący na przerost ambicji Koziorożec zrobi wszystko abyś stała się perfekcyjnie oszlifowanym diamentem.

Czytaj więcej: Koziorożec 22 XII - 19 I


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00