Moda Ślubna

Suknie Ślubne - Kolekcja 2013 (video)

Suknie ślubne - Kolekcja 2013. Zapraszamy do naszych Salonów Mody Ślubnej w Krakowie i Sosnowcu. Aby ułatwić obecnym i potencjalnym klientom kontakt, aktualizujemy ofertę prezentowaną na stronie internetowej, odpowiadamy na maile i czekamy na telefony od Was wszystkich.

Wśród wielu zalet i mocnych stron oferowanych modeli, warto podkreślić ich wysoką jakość, szlachetne tkaniny oraz modne wzory, nadążające za światowymi trendami. Wszystko przy zachowaniu korzystnych cen, które pozwalają Wam otrzymać wspaniałe kreacje dostępne na każdą kieszeń.

Choć oferujemy niesamowicie tanie suknie ślubne to wykonane w naszej pracowni kreacje, z jedwabiu, tafty, koronek czy tiuli, od lat cieszą się powodzeniem wśród przyszłych panien młodych ze względu na doskonałe wykonanie i wysoką jakość.

Zadowolone klientki polecają te wyjątkowe suknie kolejnym szczęśliwym pannom. Dzięki temu oferta prezentowana w naszych salonach, spotyka się z niesłabnącym zainteresowaniem.


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00