Moda Ślubna

Suknie Ślubne w naszym Salonie w Krakowie

Wszystkie nasze suknie ślubne są szyte od początku do końca indywidualnie. Suknie prezentowane na zdjęciach, filmach czy pokazach stanowią ekspozycję, która nie jest przeznaczona do sprzedaży. Z naszego salonu każda Panna Młoda wychodzi z całkowicie nową suknią ślubną uszytą specjalnie dla niej na zamówienie. Może ona wykorzystać jeden z naszych wzorów lub przyjść do nas ze swoim własnym projektem. Jeśli interesuje Cię jak powstają nasze suknie i jak wygląda ich ekspozycja w naszych salonach, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu.

Nasze klientki mają całkowitą dowolność w modyfikacji sukien. Każdą z kreacji jesteśmy w stanie przystosować do jej zamysłu. Treny mogą dłuższe, krótsze lub może nie być ich wcale. Gorset, który na modelu jest wykonany z koronki może być na życzenie Panny Młodej uszyty z satyny, tafty czy innej tkaniny. Może być z ramiączkami lub bez.

Suknia ślubna może być przyozdobiona aplikacjami, kwiatami czy perełkami i innymi ozdobami, które nie występują na danym modelu. Może być też tych ozdób całkowicie pozbawiona jeśli dziewczyna ma inną wizję swojej własnej sukni ślubnej.

Suknie można łączyć komponując górę jednej ze spódnicą z innego modelu. Każdą z naszych sukni Panna Młoda może zamówić w innym niż eksponowany na wzorze kolor.Zapewniamy, że w naszej pracowni wszystko jest możliwe i spełnimy niemal każde Twoje życzenie. My naprawdę spełniamy marzenia :-)

Suknie Ślubne - Kolekcja 2013

Kolekcja 2013

Podobają Ci się nasz suknie ślubne? Jeśli tak, to zapraszamy do nas na portal Facebook - koniecznie dołącz do nas! Zapraszamy także na kanał filmowy YouTube, gdzie możesz obejrzeć coraz więcej naszych filmów, oraz do kręgów znajomych w Google+


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00