Moda Ślubna

162 suknie dla André Rieu

Koncertowe suknie ślubne. Holender André Léon Marie Nicolas Rieu od dziecka fascynował się muzyką orkiestrową i już w wieku 5 lat rozpoczął naukę gry na skrzypcach. Z pewnością jego pasję podsycał fakt, iż jego ojciec był dyrygentem Orkiestry Symfonicznej. On sam w 1987 roku założył Orkiestrę Johanna Straussa, która dziś liczy ponad 100 członków.André Rieu znany jest poczucia humoru i niekonwencjonalnego podejścia do muzyki klasycznej, którą on sam uznaje za muzykę rozrywkową. Na koncertach, obok klasyków muzyki poważnej, usłyszeć można przeboje operetkowe, musicalowe, muzykę filmową i ludową, uatrakcyjnione  dźwiękami kowalskich młotów czy wystrzałów rewolwerowych. Jego koncerty cechują się niesamowitą energią, a sam Rieu zachęca publiczność do wspólnego śpiewu i tańca. Taka promocja muzyki klasycznej przyciąga na koncerty nie tylko rzesze melomanów, ale też ludzi, którzy fanami tego gatunku muzycznego na co dzień nie są. Każdy koncert Orkiestry Johanna Straussa jest niezapomnianym wydarzeniem, pełnym pozytywnej energii i doskonałej zabawy.

Koncerty charyzmatycznego Mistrza André Rieu zachwycają nie tylko miłośników muzyki, gdyż jego imprezy artystyczne to zapewniają pokarm nie tylko dla ducha, ale są też niesamowicie widowiskowe. Stroje muzyków grających w Orkiestrze Johanna Straussa zawsze są szczegółowo planowane, projektowane, a kobiece kreacje piękne i nietuzinkowe. 


Uszyliśmy 162 suknie dla André Rieu

I w tym miejscu pragniemy pochwalić się udziałem w tworzeniu wizualnej oprawy koncertów André Rieu, który zaszczycił nas zamówieniem 162 białych sukni, dla kobiecej części swojego zespołu. Zamówienie oczywiście zostało zrealizowane i teraz z  niecierpliwością, i drżeniem w sercu oczekujemy koncertów, na których zobaczymy nasze suknie otoczone dźwiękami cudownej muzyki.Mamy nadzieję, że zobaczymy je już na koncercie, który odbędzie się 25 maja 2017 w Tauron Arena w Krakowie.

 

* * * * *

Zdjęcia, które przesyłają do nas Młode Pary
możecie obejrzeć na Facebooku


Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Aktualności i wydarzenia

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2017

Najpopularniejsze Suknie Ślubne z naszej kolekcji na rok 2016

Kraków, tu jesteśmy...

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek projektuje i szyje suknie ślubne dla przyszłych panien młodych. Wieloletnie doświadczenie na rynku mody ślubnej oraz wzbogacające rozmowy z klientkami zaowocowały doskonałym rozpoznaniem gustów, a przede wszystkim szczególnym wyczuleniem na indywidualne potrzeby. Dzięki temu z ogromną przyjemnością i obustronną satysfakcją skupiamy się na Twoich - przyszła Panno Młoda - marzeniach.

Dołącz do nas!

Nie trzeba się umawiać telefonicznie - po prostu przyjdź do nas w godzinach otwarcia

Opinie na nasz temat
zobacz jak nas oceniają inni
icostars

Szyłaś u nas suknie ślubną?
icoheart

Podobają ci się nasze suknie ślubne? Daj nam plusika!

Salon w Krakowie
ul. św. Filipa 13
Kraków

tel. kom. 512 142 739

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 15:00